•  NAWIGATOR ZMIAN Monika Sacewicz

   

  COACH I MENTOR DLA KOBIET

   

Zyskaj dostęp do FESTIWALU KOBIECYCH INSPIRACJI. To 10 nagrań z ekspertami z rożnych dziedzin naszego życia, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
POBIERZ PREZENT!

Od blisko 6 lat współpracuje jako Trener i Mówca z Crown
Ministries w Polsce. Szkolenia, certyfikacje, praktyka zawodowa, to tylko część elementów niezbędnych do profesjonalnej obsługi moich klientów. Zasadniczą rolę odgrywają tu wartości chrześcijańskie będące podstawą stworzenia: Edukacji Finansowej, testów Career Direct (Kompasu Kariery) i Personality ID.

KOMPAS KARIERY

 

Został stworzony przez międzynarodową organizację szkoleniowo-konsultingową Crown Financial Ministries. Skorzystało z niego prawie 200 000 klientów, zarówno osób dorosłych, jak i uczniów. Jest jednym z nielicznych, jeśli nie unikalnym na skalę światowa testem badającym cztery obszary: osobowość, zainteresowania, umiejętności i wartości.  Zobacz czym jest Career Direct

Celem testu Kompasu Kariery jest ukierunkowanie naszej edukacji, pracy i służby by:

 • Pasowała do naszej osobowości,
 • Była zajęciem, które nas interesuje,
 • Wykorzystywała nasze umiejętności.
Program skierowany jest do:
 • osób chcących wrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą, bezrobociem, urlopem macierzyńskim
 • osób niezadowolonych, sfrustrowanych, zestresowanych z powodu wykonywanej pracy lub zajmowanego stanowiska
 • osób szukających potwierdzenia co do planów otworzenia własnej działalności gospodarczej
 • wolontariuszy organizacji non-profit czy wspólnot kościelnych.

Wersja edukacyjna testu Kompasu Kariery wspomaga:

 • rodziców młodzieży i studentów, którzy chcą aktywnie wspomóc dziecko w edukacji (klientem jest uczeń gimnazjum lub szkoły średniej np: przed wyborem przedmiotów jakie będzie zdawał na maturze oraz wybierających kierunek studiów)
 • studentów w trakcie niedopasowanych studiów lub przed wyborem specjalizacji.

Wersja edukacyjna testu, z przymrużeniem oka: 

Cena testu zawodowego przeznaczonego dla osób dorosłych, pracujących wraz z konsultacją, wynosi 600,00 zł. Cena testu edukacyjnego przeznaczonego dla osób uczących się, wraz z konsultacją wynosi 390,00 zł. Jeśli masz pytania lub już wiesz, że chcesz zrobić Test Kompasu Kariery, to proszę skontaktuj się ze mną.

Więcej informacji, przykładowe raporty znajdziesz na stronie głównej Career Direct w Polsce

PERSONALITY I.D

Test Personality I.D, to profesjonalny test, którego raport daje Ci możliwość odkrywania unikalnego wzoru, według którego zostałeś stworzony, a także odblokowywania potencjału zespołów ludzi. Wynik testu wraz z omówieniem trenera pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji osobistych, rodzinnych i zespołów firmowych. W swojej pracy coachingowej często wykorzystuję ten test, by odkryć wyjątkowość klientki, jej możliwości, jej naturalny sposób reagowania na ludzi, sytuacje, pracę, czy pieniądze. Co więcej, raporty porównawcze doskonale pokazują relację między małżonkami, rodzicami a nastolatkami, zespołami w organizacjach czy firmach. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Newsletter

Zapisz się na mój newsletter, by dostawać jako pierwsza najcenniejsze informacje i wskazówki, by jak najszybciej dojść od miejsca frustracji do działania w kierunku szczęśliwego życia!

Obiecuję dbać o twoje dane.

Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie na podany adres e-mail, informacji o nowościach, produktach, usługach, promocjach i ofertach od Nawigatora Zmian Monika Sacewicz oraz akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności.

Do you want more traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul bela
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL2o4bFNjSE8ybU0wIiBmcmFtZWJvcmRlcj0iMCIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
* we never share your details with third parties.