TROSZKĘ WIĘCEJ O MNIE...

Cześć!
Nazywam się Monika Sacewicz i jestem chrześcijańskim coachem i mentorem, który pomaga kobietom przejść z miejsca frustracji do efektywnego działania.

Jestem kobietą, żoną, mamą czwórki dzieci, przedsiębiorcą. Moje dni wypełnione są dbaniem siebie, o nich, o dom, o relacje z przyjaciółmi. Kocham swoje domostwo i wszystko, co się z nim wiąże. Najbardziej lubię poranki, gdy dzieci jeszcze śpią, w powietrzu unosi się zapach pieczonego chleba. Mogę w tym czasie porozmawiać z Bogiem, pomarzyć i zaplanować najważniejsze rzeczy.

W swoim życiu odnalazłam prawdziwe powołanie, źródło mojej wartości, cel dla swojego życia. Nie jestem ideałem, pozwalam sobie i innym na bycie naturalną. Dzień po dniu realizuje swoje marzenia. Pasjonuje mnie moja praca zawodowa, relacje z innymi kobietami, widok ich zmieniającego się życia. Mogę śmiało powiedzieć o sobie: kobieta szczęśliwa, a raczej kobieta w drodze do szczęścia!

Jednak nie zawsze tak było. Droga do tego miejsca często była pełna zakrętów i wybojów.

  • Wiem, jak trudne jest codzienne godzenie życiowych ról. I jak łatwo w tym wszystkim zapomnieć o sobie, o swoich potrzebach i pragnieniach. A zwłaszcza o swojej duszy i tym, co do nas mówi.
  • A te ciągłe wyrzuty sumienia? A to, że nie jesteśmy dość dobrymi żonami, matkami, córkami? Że życie gdzieś ucieka w pieluchach, a inne kobiety robią karierę? I to uczucie dezorientacji: co ja właściwie powinnam robić zawodowo?
  • Wiem, jak to jest, gdy ogrom codziennych obowiązków, powoduje zmęczenie, frustracje i powracające pytanie: jak to wszystko ogarnąć?
  • Nie są mi obce wyzwania finansowe. Wiem, co to są tłuste i chude dni. Wiem, jak ważne jest mądre zarządzanie pieniędzmi każdego dnia.

Łatwo się pogubić prawda? Pojawia się pokusa, by się poddać i po prostu trwać… Pozwól, że zadam Ci pytanie: z czym dzisiaj się zmagasz? Co chciałabyś zmienić?

Umów się ze mną na gratisową sesję wstępną, podczas której porozmawiamy o tym wszystkim, co chciałabyś zmienić, bo jak mówiła pewna reklama ” samo nie przyjdzie…”.

ZAWODOWO

Zawodowo od zawsze byłam skupiona na ludziach i na Bogu.

Studiowałam teologię i zarządzania zasobami ludzkimi. Utwierdzona w przekonaniu, że Coaching i Mentoring oparty na wartościach chrześcijańskich jest niesamowitym narzędziem do wywoływania zmian na lepsze, zaczęłam własną pracę z klientami. Praktycznych umiejętności nabywałam realizując program CoachWise Coaching Essentials™ według akredytowanej w ICF metodyki CoachWise™. Ta ścieżka rozwoju doprowadziła mnie do szkolenia w kierunku profesjonalnego Doradcy Zawodowego. To dziedzina gdzie za pomocą chociażby Testów Kompasu Kariery, staram się skutecznie pomagać ludziom znaleźć pracę dającą im spełnienie i satysfakcję. Jestem też Liderem i Mówcą Edukacji Finansowej Crown, która w pełni oddaje istotę dzisiejszego zarządzania finansami w drodze do wolności finansowej.
Swoją firmę nazwałam Nawigator Zmian, bo oddaje istotę mojej pracy.

Jeśli masz zapotrzebowanie na  wykład, warsztaty, artykuł, kurs: napisz do mnie koniecznie!