Często ludzie zadają mi pytanie: co to jest Kompas Kariery? Dlaczego warto go zrobić? I po co im potrzebny jest konsultant? Dziś pozwolę sobie odpowiedzieć na te pytania ustami mojej klientki, która po skończonym procesie napisała tak wyczerpującą opinię, że nie mogę się nią nie podzielić z Wami. Poznajcie opinię Izy.

„Kompas Kariery to narzędzie, które szczegółowo pokazało moje umiejętności i zdolności oraz dopasowało je do konkretnych zawodów. Pokazało także te zawody, które mogą być dla mnie trudnością lub sprawiać problem w ich wykonywaniu. Dodatkową informacją było wskazanie moich wartości, skłonności, a nawet przyzwyczajeń, które mają wpływ na wykonywaną pracę. Spora część zawodów była dla mnie odkryciem i jednocześnie wskazała kierunek, w jakim mogłabym pracować, a którego do tej pory nie brałam pod uwagę.

Te wyniki były także ogromną pomocą w określeniu czy też potwierdzeniu mojej tożsamości. Pomogły zaakceptować cechy, które wcześniej wydawały mi się słabymi stronami, a test pokazał je jako mocne strony, ale w innych dziedzinach. Bardzo inspirujące 🙂
Duże znaczenie miała dla mnie rozmowa z doradcą. Monika Sacewicz ma naturalny dar i umiejętności wskazywania i łączenia ze sobą wyników testu:
– pokazała, jaki wpływ mają moje wartości na wybrane zawody,
– wskazała, co może być przeszkodą w wykonywaniu konkretnego zawodu,
– uzupełniła wyniki testu dodatkowymi informacjami,
– pomogła powiązać moją osobowość i wartości z wybranymi zawodami,
– wskazała, jak mogę pracować nad moimi słabymi stronami. To, co najbardziej pozytywnie zaskoczyło mnie w konsultacji z doradcą, to precyzyjna znajomość mojej osoby, zdolności i wartości na podstawie wyników testu i umiejętność powiązania tych wyników z odpowiednimi zawodami. Rozmowa z Moniką to ogromna przyjemność i inspiracja do szukania pracy w podanych zawodach. Jestem bardzo zachęcona :)” Iza.

  • maja

    dzieki, bardzo pomcony tekst, chyba sie przekonalam

    • Monika S.

      Proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie. Jeśli mogę w czymś pomóc, pisz śmiało poczta(małpka)monikasacewicz.pl